TYPOWI.PLLICZBY. FAKTY. ANALIZY.
AFC Liga Mistrzów

AFC Liga Mistrzów

☆ Obserwuj

Prognozy modelu na najbliższe mecze, tabela sezonu 2026 i to, jak model radzi sobie w tej lidze. Pełne terminarze, wyniki i profile drużyn są w Bazie wiedzy.

Najbliższe mecze

27.10 · 11:00Johor DTPort MTI FCgospodarz nie przegra 84%1 64% · X 20% · 2 16%27.10 · 11:00KyotoNewcastle Jetsgospodarz nie przegra 73%1 48% · X 25% · 2 27%27.10 · 11:00DaejeonKobegospodarz nie przegra 61%1 36% · X 25% · 2 39%27.10 · 11:00Shanghai PortCong An Ha Noigospodarz nie przegra 55%1 32% · X 24% · 2 44%27.10 · 13:15RatchaburiKashiwagospodarz nie przegra 55%1 31% · X 24% · 2 45%27.10 · 13:15Beijing GuoanJeonbukgospodarz nie przegra 47%1 25% · X 22% · 2 53%27.10 · 17:00Al-Ahli DubaiEsteghlal F.C.gospodarz nie przegra 82%1 61% · X 21% · 2 18%27.10 · 19:15ShamalAl Hilalgospodarz nie przegra 35%1 15% · X 20% · 2 65%28.10 · 11:00G-OsakaBuriramgospodarz nie przegra 88%1 70% · X 17% · 2 13%28.10 · 11:00KashimaPohanggospodarz nie przegra 79%1 56% · X 23% · 2 21%02.11 · 14:45PakhtakorAl Nassr Riyadhgospodarz nie przegra 52%1 27% · X 25% · 2 48%02.11 · 17:00Al WaslAl Quwa Al Jawiyagospodarz nie przegra 76%1 54% · X 23% · 2 23%02.11 · 17:00TractorNeftchi Fargonagospodarz nie przegra 71%1 43% · X 28% · 2 29%02.11 · 17:00Al SaddAl Ahli SCgospodarz nie przegra 49%1 26% · X 23% · 2 51%02.11 · 19:15Al-Ittihad FCAl-Aingospodarz nie przegra 87%1 67% · X 19% · 2 14%02.11 · 19:15Al GharafaAl Qadsiahgospodarz nie przegra 52%1 28% · X 24% · 2 48%03.11 · 08:45Newcastle JetsShanghai Portgospodarz nie przegra 78%1 56% · X 22% · 2 22%03.11 · 11:00KobeRatchaburigospodarz nie przegra 87%1 70% · X 17% · 2 13%03.11 · 11:00JeonbukJohor DTgospodarz nie przegra 73%1 49% · X 24% · 2 27%03.11 · 11:00KashiwaDaejeongospodarz nie przegra 72%1 46% · X 26% · 2 28%03.11 · 13:15Cong An Ha NoiKyotogospodarz nie przegra 73%1 49% · X 24% · 2 27%03.11 · 13:15Port MTI FCBeijing Guoangospodarz nie przegra 73%1 51% · X 22% · 2 27%03.11 · 17:00Esteghlal F.C.Shamalgospodarz nie przegra 70%1 43% · X 27% · 2 30%03.11 · 19:15Al HilalAl-Ahli Dubaigospodarz nie przegra 85%1 67% · X 18% · 2 15%04.11 · 11:00PohangG-Osakagospodarz nie przegra 46%1 24% · X 22% · 2 54%04.11 · 13:15BuriramKashimagospodarz nie przegra 67%1 42% · X 25% · 2 33%23.11 · 14:45Neftchi FargonaAl Hilalgospodarz nie przegra 42%23.11 · 17:00Al-AinEsteghlal F.C.gospodarz nie przegra 72%23.11 · 17:00TractorAl Waslgospodarz nie przegra 69%23.11 · 17:00ShamalAl Ahli SCgospodarz nie przegra 44%

Skuteczność modelu w tej lidze

Rozliczenie pojawi się po pierwszych rozegranych meczach.. Pełne zestawienie, także w innych ligach: Rozliczenie.

Charakter ligi w liczbach

Na mecz pada tu średnio 2,93 bramki.

Gospodarz wygrywa 48,2% spotkań, remisem kończy się 19,5%, a gość wygrywa 32,3%.

Obie drużyny trafiają do siatki w 49,4% meczów, a powyżej 2,5 bramki pada w 55%.

W drugiej połowie pada 57,5% wszystkich bramek — gra rozkręca się po przerwie.

Średnio 9,17 rzutów rożnych na mecz.

Sędziowie pokazują średnio 3,74 żółtych kartek na mecz.

Na podstawie 703 meczów od 2021 roku.

Wejście do TYPOWI.PL

Zaloguj się

Analizy są otwarte. Po zalogowaniu masz swoje ulubione, zapisane analizy i dziennik prognoz.

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętam hasła · Napisz do nas

Nowe konto

Załóż konto

Konto zakłada się raz i jest bezpłatne. Wyślemy Ci list z linkiem — jedno kliknięcie i wchodzisz.

Masz już konto? Zaloguj się