TYPOWI.PLLICZBY. FAKTY. ANALIZY.
Anglia — Premier League

Premier League

☆ Obserwuj

Prognozy modelu na najbliższe mecze, tabela sezonu 2026/27 i to, jak model radzi sobie w tej lidze. Pełne terminarze, wyniki i profile drużyn są w Bazie wiedzy.

Najbliższe mecze

31.10 · 13:30ChelseaManchester Utdco najmniej 2 gole 82%1 38% · X 25% · 2 37%31.10 · 16:00Manchester CityBrightonco najmniej 2 gole 81%1 42% · X 26% · 2 32%31.10 · 16:00BrentfordNottinghamco najmniej 2 gole 77%1 43% · X 28% · 2 29%31.10 · 16:00HullIpswichgospodarz nie przegra 77%1 51% · X 26% · 2 23%31.10 · 16:00BournemouthLeedsco najmniej 2 gole 75%1 46% · X 27% · 2 27%31.10 · 16:00CoventrySunderlandco najmniej 2 gole 71%1 31% · X 31% · 2 38%31.10 · 18:30TottenhamCrystal Palacegospodarz nie przegra 80%1 57% · X 23% · 2 20%31.10 · 21:00Aston VillaFulhamco najmniej 2 gole 76%1 37% · X 28% · 2 35%01.11 · 17:30LiverpoolArsenalco najmniej 2 gole 74%1 32% · X 28% · 2 40%02.11 · 21:00NewcastleEvertonco najmniej 2 gole 76%1 41% · X 29% · 2 30%06.11 · 21:00EvertonCoventrygospodarz nie przegra 79%1 53% · X 27% · 2 20%07.11 · 13:30LeedsTottenhamco najmniej 2 gole 74%1 37% · X 29% · 2 34%07.11 · 16:00ArsenalHullgospodarz nie przegra 87%1 64% · X 23% · 2 13%07.11 · 16:00FulhamNewcastleco najmniej 2 gole 77%1 48% · X 25% · 2 27%07.11 · 18:30NottinghamManchester Cityco najmniej 2 gole 77%1 24% · X 26% · 2 50%08.11 · 15:00IpswichBournemouthco najmniej 2 gole 81%1 25% · X 25% · 2 50%08.11 · 15:00BrightonBrentfordco najmniej 2 gole 81%1 58% · X 22% · 2 20%08.11 · 15:00Crystal PalaceLiverpoolco najmniej 2 gole 80%1 21% · X 24% · 2 55%08.11 · 15:00SunderlandChelseaco najmniej 2 gole 77%1 29% · X 28% · 2 43%08.11 · 17:30Manchester UtdAston Villaco najmniej 2 gole 81%1 55% · X 22% · 2 23%21.11 · 13:30Manchester CityFulhamgospodarz nie przegra 82%21.11 · 16:00TottenhamIpswichco najmniej 2 gole 80%21.11 · 16:00ChelseaLeedsco najmniej 2 gole 77%21.11 · 16:00BournemouthNottinghamco najmniej 2 gole 75%21.11 · 16:00Aston VillaSunderlandco najmniej 2 gole 75%21.11 · 16:00CoventryCrystal Palaceco najmniej 2 gole 74%21.11 · 18:30NewcastleArsenalgość nie przegra 80%22.11 · 15:00HullBrightongość nie przegra 77%22.11 · 17:30LiverpoolManchester Utdco najmniej 2 gole 79%23.11 · 21:00BrentfordEvertonco najmniej 2 gole 76%

Skuteczność modelu w tej lidze

143 z 174 prognoz trafionych (82,2%) · 21.08–25.10.2026 · tylko prognozy z szansą ≥ 75%. Pełne zestawienie, także w innych ligach: Rozliczenie.

Tabela 2026/27

#DrużynaMZRPBramkiPkt
1Manchester City 8701 20:921
2Arsenal 8701 13:521
3Brighton & Hove Albion 8512 23:716
4Liverpool 8431 11:815
5Chelsea 8413 17:1513
6Brentford 8251 14:911
7Leeds United 8251 9:611
8Newcastle United 8323 12:1411
9Aston Villa 8323 9:1211
10Hull 8242 9:810
11Everton 8242 8:910
12Ipswich Town 8314 12:1610
13AFC Bournemouth 8233 12:139
14Tottenham Hotspur 8233 8:109
15Fulham 8224 8:108
16Manchester United 8143 10:137
17Crystal Palace 8215 9:197
18Nottingham Forest 8134 6:106
19Coventry 8206 6:156
20Sunderland 8125 6:145

Charakter ligi w liczbach

Na mecz pada tu średnio 2,88 bramki.

Gospodarz wygrywa 43% spotkań, remisem kończy się 23,7%, a gość wygrywa 33,3%.

Obie drużyny trafiają do siatki w 54,1% meczów, a powyżej 2,5 bramki pada w 55,3%.

W drugiej połowie pada 55,2% wszystkich bramek — gra rozkręca się po przerwie.

Średnio 10,28 rzutów rożnych na mecz.

Sędziowie pokazują średnio 3,65 żółtych kartek na mecz.

Na podstawie 2360 meczów od 2020 roku.

Wejście do TYPOWI.PL

Zaloguj się

Analizy są otwarte. Po zalogowaniu masz swoje ulubione, zapisane analizy i dziennik prognoz.

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętam hasła · Napisz do nas

Nowe konto

Załóż konto

Konto zakłada się raz i jest bezpłatne. Wyślemy Ci list z linkiem — jedno kliknięcie i wchodzisz.

Masz już konto? Zaloguj się