TYPOWI.PLLICZBY. FAKTY. ANALIZY.
Japonia — J1 League

J1 League

☆ Obserwuj

Prognozy modelu na najbliższe mecze, tabela sezonu 2026 i to, jak model radzi sobie w tej lidze. Pełne terminarze, wyniki i profile drużyn są w Bazie wiedzy.

Najbliższe mecze

31.10 · 06:00KyotoShimizugospodarz nie przegra 71%1 45% · X 26% · 2 29%31.10 · 06:00OkayamaTokyogospodarz nie przegra 44%1 21% · X 23% · 2 56%31.10 · 06:00MitoHiroshimagospodarz nie przegra 30%1 12% · X 18% · 2 70%31.10 · 07:00KashimaC-Osakagospodarz nie przegra 78%1 56% · X 22% · 2 22%31.10 · 07:00KobeNagoyagospodarz nie przegra 76%1 51% · X 25% · 2 24%31.10 · 08:00KashiwaUrawagospodarz nie przegra 68%1 44% · X 24% · 2 32%01.11 · 05:00Yokohama M.Kawasakigospodarz nie przegra 62%1 38% · X 24% · 2 38%01.11 · 06:00V-Varen NagasakiVerdygospodarz nie przegra 75%1 48% · X 27% · 2 25%01.11 · 06:00ChibaAvispa Fukuokagospodarz nie przegra 65%1 38% · X 27% · 2 35%01.11 · 08:00MachidaG-Osakagospodarz nie przegra 84%1 64% · X 20% · 2 16%07.11 · 05:00ShimizuVerdygospodarz nie przegra 71%1 43% · X 28% · 2 29%07.11 · 06:00NagoyaKyotogospodarz nie przegra 77%1 53% · X 24% · 2 23%07.11 · 06:00Yokohama M.Okayamagospodarz nie przegra 74%1 49% · X 25% · 2 26%07.11 · 07:00TokyoKashimagospodarz nie przegra 80%1 60% · X 20% · 2 20%07.11 · 07:00Avispa FukuokaV-Varen Nagasakigospodarz nie przegra 67%1 40% · X 27% · 2 33%07.11 · 08:00KashiwaKawasakigospodarz nie przegra 70%1 47% · X 23% · 2 30%08.11 · 06:00KobeUrawagospodarz nie przegra 67%1 41% · X 25% · 2 34%08.11 · 06:00MachidaHiroshimagospodarz nie przegra 60%1 34% · X 26% · 2 40%08.11 · 07:00G-OsakaC-Osakagospodarz nie przegra 67%1 42% · X 26% · 2 32%08.11 · 09:00ChibaMitogospodarz nie przegra 72%1 47% · X 25% · 2 28%20.11 · 11:00KobeMitogospodarz nie przegra 86%20.11 · 11:00KashimaShimizugospodarz nie przegra 84%20.11 · 11:00KashiwaChibagospodarz nie przegra 84%21.11 · 06:00MachidaV-Varen Nagasakigospodarz nie przegra 85%21.11 · 06:00HiroshimaYokohama M.gospodarz nie przegra 85%21.11 · 06:00KyotoUrawagospodarz nie przegra 53%21.11 · 06:00VerdyNagoyagospodarz nie przegra 50%21.11 · 07:00KawasakiAvispa Fukuokagospodarz nie przegra 83%21.11 · 07:00C-OsakaTokyogospodarz nie przegra 46%21.11 · 08:00G-OsakaOkayamagospodarz nie przegra 65%

Skuteczność modelu w tej lidze

157 z 203 prognoz trafionych (77,3%) · 19.09–25.10.2026 · tylko prognozy z szansą ≥ 75%. Pełne zestawienie, także w innych ligach: Rozliczenie.

Tabela 2026

#DrużynaMZRPBramkiPkt
1Kashima 282026 52:3162
2Hiroshima 281828 56:2756
3Tokyo 261745 55:2655
4Machida 241743 48:2355
5Kobe 261727 43:2753
6Kashiwa 3115115 51:4546
7Urawa 2814113 44:4143
8Kawasaki 2813411 45:4443
9Yokohama M. 3011712 46:4040
10C-Osaka 261169 40:3839
11Nagoya 2712312 43:4539
12Okayama 2612212 35:3638
13V-Varen Nagasaki 3011316 34:4436
14G-Osaka 248610 35:3630
15Verdy 288614 28:4830
16Kyoto 278415 32:5028
17Shimizu 248313 22:3727
18Avispa Fukuoka 246216 23:4020
19Chiba 294520 31:5717
20Mito 244317 20:4815

Charakter ligi w liczbach

Na mecz pada tu średnio 2,56 bramki.

Gospodarz wygrywa 42,4% spotkań, remisem kończy się 25%, a gość wygrywa 32,7%.

Obie drużyny trafiają do siatki w 49,6% meczów, a powyżej 2,5 bramki pada w 47,6%.

W drugiej połowie pada 57,8% wszystkich bramek — gra rozkręca się po przerwie.

Średnio 9,46 rzutów rożnych na mecz.

Sędziowie pokazują średnio 2,67 żółtych kartek na mecz.

Na podstawie 2021 meczów od 2021 roku.

Wejście do TYPOWI.PL

Zaloguj się

Analizy są otwarte. Po zalogowaniu masz swoje ulubione, zapisane analizy i dziennik prognoz.

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętam hasła · Napisz do nas

Nowe konto

Załóż konto

Konto zakłada się raz i jest bezpłatne. Wyślemy Ci list z linkiem — jedno kliknięcie i wchodzisz.

Masz już konto? Zaloguj się