TYPOWI.PLLICZBY. FAKTY. ANALIZY.
Liga Europy

Liga Europy

☆ Obserwuj

Prognozy modelu na najbliższe mecze, tabela sezonu 2026 i to, jak model radzi sobie w tej lidze. Pełne terminarze, wyniki i profile drużyn są w Bazie wiedzy.

Najbliższe mecze

05.11 · 18:45Crystal PalaceTSG Hoffenheimgospodarz nie przegra 81%1 60% · X 21% · 2 19%05.11 · 18:45AnderlechtRB Salzburggospodarz nie przegra 77%1 54% · X 23% · 2 23%05.11 · 18:45LevskiJagiellonia Białystokgospodarz nie przegra 75%1 51% · X 24% · 2 25%05.11 · 18:45RennesOlympiakosgospodarz nie przegra 71%1 47% · X 23% · 2 30%05.11 · 18:45Sparta PragaBournemouthgospodarz nie przegra 71%1 50% · X 21% · 2 29%05.11 · 18:45Real SociedadLyongospodarz nie przegra 70%1 47% · X 23% · 2 30%05.11 · 18:45NEC NijmegenOmoniagospodarz nie przegra 63%1 40% · X 22% · 2 38%05.11 · 18:45AC MilanFerencvarosgospodarz nie przegra 61%1 36% · X 25% · 2 39%05.11 · 18:45LilleströmFC Viktoria Pilznogospodarz nie przegra 60%1 34% · X 26% · 2 40%05.11 · 21:00Bayer LeverkusenMarsyliagospodarz nie przegra 88%1 72% · X 16% · 2 12%05.11 · 21:00BenficaLech Poznańgospodarz nie przegra 81%1 63% · X 18% · 2 19%05.11 · 21:00TorreenseArarat-Armeniagospodarz nie przegra 75%1 49% · X 26% · 2 25%05.11 · 21:00H. Beer ShevaOFI Cretegospodarz nie przegra 74%1 53% · X 22% · 2 25%05.11 · 21:00AlkmaarJuventusgospodarz nie przegra 72%1 48% · X 24% · 2 28%05.11 · 21:00SunderlandDinamo Zagrzebgospodarz nie przegra 69%1 52% · X 17% · 2 31%05.11 · 21:00Sturm GrazCeljegospodarz nie przegra 67%1 41% · X 26% · 2 33%05.11 · 21:00Celta VigoRoyale Union SGgospodarz nie przegra 51%1 27% · X 24% · 2 49%05.11 · 21:00CelticBesiktasgospodarz nie przegra 49%1 27% · X 23% · 2 50%26.11 · 18:45RB SalzburgArarat-Armeniagospodarz nie przegra 90%26.11 · 18:45BesiktasH. Beer Shevagospodarz nie przegra 84%26.11 · 18:45OlympiakosAC Milangospodarz nie przegra 78%26.11 · 18:45Royale Union SGLech Poznańgospodarz nie przegra 71%26.11 · 18:45MarsyliaLevskigospodarz nie przegra 70%26.11 · 18:45Celta VigoBournemouthgospodarz nie przegra 57%26.11 · 18:45Dinamo ZagrzebBayer Leverkusengospodarz nie przegra 45%26.11 · 18:45FC Viktoria PilznoBenficagospodarz nie przegra 43%26.11 · 21:00LyonLilleströmgospodarz nie przegra 83%26.11 · 21:00FerencvarosCeljegospodarz nie przegra 83%26.11 · 21:00TSG HoffenheimSturm Grazgospodarz nie przegra 79%26.11 · 21:00JuventusOmoniagospodarz nie przegra 78%

Skuteczność modelu w tej lidze

143 z 178 prognoz trafionych (80,3%) · 13.08–22.10.2026 · tylko prognozy z szansą ≥ 75%. Pełne zestawienie, także w innych ligach: Rozliczenie.

Charakter ligi w liczbach

Na mecz pada tu średnio 2,81 bramki.

Gospodarz wygrywa 49,4% spotkań, remisem kończy się 19,5%, a gość wygrywa 31,1%.

Obie drużyny trafiają do siatki w 50% meczów, a powyżej 2,5 bramki pada w 55,8%.

W drugiej połowie pada 54,3% wszystkich bramek — gra rozkręca się po przerwie.

Średnio 9,49 rzutów rożnych na mecz.

Sędziowie pokazują średnio 4,37 żółtych kartek na mecz.

Na podstawie 660 meczów od 2024 roku.

Wejście do TYPOWI.PL

Zaloguj się

Analizy są otwarte. Po zalogowaniu masz swoje ulubione, zapisane analizy i dziennik prognoz.

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętam hasła · Napisz do nas

Nowe konto

Załóż konto

Konto zakłada się raz i jest bezpłatne. Wyślemy Ci list z linkiem — jedno kliknięcie i wchodzisz.

Masz już konto? Zaloguj się