TYPOWI.PLLICZBY. FAKTY. ANALIZY.
Liga Konferencji

Liga Konferencji

☆ Obserwuj

Prognozy modelu na najbliższe mecze, tabela sezonu 2026 i to, jak model radzi sobie w tej lidze. Pełne terminarze, wyniki i profile drużyn są w Bazie wiedzy.

Najbliższe mecze

05.11 · 18:45AtalantaKairat Almatygospodarz nie przegra 81%1 59% · X 22% · 2 19%05.11 · 18:45Crvena zvezdaInter Escaldesgospodarz nie przegra 80%1 58% · X 22% · 2 20%05.11 · 18:45ThunHeartsgospodarz nie przegra 75%1 49% · X 26% · 2 25%05.11 · 18:45TrabzonsporSC Freiburggospodarz nie przegra 62%1 36% · X 26% · 2 38%05.11 · 18:45MidtjyllandAjaxgospodarz nie przegra 62%1 37% · X 25% · 2 38%05.11 · 18:45MjallbyBorac Banja Lukagospodarz nie przegra 60%1 35% · X 25% · 2 40%05.11 · 18:45KuPSGentgospodarz nie przegra 55%1 28% · X 28% · 2 44%05.11 · 18:45AarhusBragagospodarz nie przegra 52%1 26% · X 26% · 2 48%05.11 · 18:45LincolnHajduk Splitgospodarz nie przegra 44%1 21% · X 23% · 2 56%05.11 · 21:00LuganoŻalgiris Kownogospodarz nie przegra 90%1 74% · X 16% · 2 10%05.11 · 21:00TwentePafosgospodarz nie przegra 87%1 70% · X 18% · 2 12%05.11 · 21:00PanathinaikosCSKA Sofiagospodarz nie przegra 87%1 68% · X 19% · 2 13%05.11 · 21:00FC KopenhagaIberia 1999gospodarz nie przegra 82%1 61% · X 21% · 2 18%05.11 · 21:00Univ. CraiovaEgnatiagospodarz nie przegra 81%1 58% · X 23% · 2 19%05.11 · 21:00Ryga FCJablonecgospodarz nie przegra 74%1 52% · X 22% · 2 26%05.11 · 21:00MonacoNordsjaellandgospodarz nie przegra 65%1 41% · X 24% · 2 35%05.11 · 21:00St. TruidenBranngospodarz nie przegra 61%1 35% · X 27% · 2 38%05.11 · 21:00GetafeBrightongospodarz nie przegra 38%1 17% · X 21% · 2 62%26.11 · 16:30Kairat AlmatyMjallbygospodarz nie przegra 74%26.11 · 18:45AjaxThungospodarz nie przegra 90%26.11 · 18:45BrightonUniv. Craiovagospodarz nie przegra 87%26.11 · 18:45BrannAarhusgospodarz nie przegra 82%26.11 · 18:45EgnatiaLincolngospodarz nie przegra 80%26.11 · 18:45Iberia 1999Getafegospodarz nie przegra 64%26.11 · 18:45HeartsMonacogospodarz nie przegra 61%26.11 · 18:45Żalgiris KownoRyga FCgospodarz nie przegra 60%26.11 · 18:45PafosMidtjyllandgospodarz nie przegra 57%26.11 · 18:45JablonecLuganogospodarz nie przegra 55%26.11 · 21:00BragaKuPSgospodarz nie przegra 90%26.11 · 21:00Hajduk SplitSt. Truidengospodarz nie przegra 83%

Skuteczność modelu w tej lidze

151 z 187 prognoz trafionych (80,7%) · 13.08–22.10.2026 · tylko prognozy z szansą ≥ 75%. Pełne zestawienie, także w innych ligach: Rozliczenie.

Charakter ligi w liczbach

Na mecz pada tu średnio 2,83 bramki.

Gospodarz wygrywa 48,5% spotkań, remisem kończy się 21,6%, a gość wygrywa 29,9%.

Obie drużyny trafiają do siatki w 49,2% meczów, a powyżej 2,5 bramki pada w 54,3%.

W drugiej połowie pada 58,3% wszystkich bramek — gra rozkręca się po przerwie.

Średnio 9,38 rzutów rożnych na mecz.

Sędziowie pokazują średnio 4,69 żółtych kartek na mecz.

Na podstawie 1089 meczów od 2024 roku.

Wejście do TYPOWI.PL

Zaloguj się

Analizy są otwarte. Po zalogowaniu masz swoje ulubione, zapisane analizy i dziennik prognoz.

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętam hasła · Napisz do nas

Nowe konto

Załóż konto

Konto zakłada się raz i jest bezpłatne. Wyślemy Ci list z linkiem — jedno kliknięcie i wchodzisz.

Masz już konto? Zaloguj się