TYPOWI.PLLICZBY. FAKTY. ANALIZY.
USA — MLS

MLS

☆ Obserwuj

Prognozy modelu na najbliższe mecze, tabela sezonu 2026 i to, jak model radzi sobie w tej lidze. Pełne terminarze, wyniki i profile drużyn są w Bazie wiedzy.

Najbliższe mecze

29.10 · 00:30Inter MiamiCincinnatico najmniej 2 gole 86%1 59% · X 21% · 2 20%29.10 · 00:30CharlotteCF Montrealgospodarz nie przegra 82%1 57% · X 25% · 2 18%29.10 · 00:30Toronto FCDC Unitedgospodarz nie przegra 80%1 58% · X 23% · 2 19%29.10 · 00:30New England RevolutionNew York Red Bullsco najmniej 2 gole 78%1 48% · X 27% · 2 25%29.10 · 00:30New York CityAtlanta Utdgospodarz nie przegra 76%1 49% · X 27% · 2 24%29.10 · 01:30Chicago FireOrlando Cityco najmniej 2 gole 86%1 55% · X 23% · 2 22%29.10 · 01:30MinnesotaSporting Kansas Cityco najmniej 2 gole 85%1 63% · X 20% · 2 17%29.10 · 01:30St. Louis CityPortland Timbersco najmniej 2 gole 83%1 54% · X 23% · 2 23%29.10 · 01:30FC DallasColumbus Crewco najmniej 2 gole 81%1 44% · X 27% · 2 29%29.10 · 01:30Nashville SCPhiladelphia Unionco najmniej 2 gole 79%1 46% · X 26% · 2 28%29.10 · 01:30Austin FCReal Salt Lakeco najmniej 2 gole 77%1 36% · X 26% · 2 38%29.10 · 03:30Vancouver WhitecapsSan Diego FCco najmniej 2 gole 82%1 60% · X 21% · 2 19%29.10 · 03:30Seattle SoundersHouston Dynamogospodarz nie przegra 79%1 55% · X 25% · 2 20%29.10 · 03:30San Jose EarthquakesColorado Rapidsco najmniej 2 gole 76%1 43% · X 27% · 2 30%31.10 · 18:00CharlotteOrlando Cityco najmniej 2 gole 86%1 47% · X 26% · 2 27%31.10 · 19:00Columbus CrewDC Unitedgospodarz nie przegra 86%1 66% · X 20% · 2 14%31.10 · 19:00CincinnatiPhiladelphia Unionco najmniej 2 gole 85%1 27% · X 24% · 2 49%31.10 · 19:00New York CityCF Montrealgospodarz nie przegra 83%1 60% · X 23% · 2 17%31.10 · 20:00Sporting Kansas CityFC Dallasco najmniej 2 gole 85%1 30% · X 25% · 2 45%31.10 · 20:00St. Louis CitySan Diego FCco najmniej 2 gole 84%1 59% · X 21% · 2 20%31.10 · 22:00Los Angeles GalaxyAustin FCco najmniej 2 gole 80%1 52% · X 26% · 2 22%31.10 · 22:00San Jose EarthquakesReal Salt Lakeco najmniej 2 gole 78%1 41% · X 27% · 2 32%01.11 · 02:30Colorado RapidsChicago Fireco najmniej 2 gole 78%1 43% · X 27% · 2 30%01.11 · 22:30Nashville SCNew York Red Bullsgospodarz nie przegra 88%1 68% · X 20% · 2 12%01.11 · 22:30Atlanta UtdToronto FCco najmniej 2 gole 80%1 46% · X 25% · 2 29%01.11 · 22:30Vancouver WhitecapsSeattle Soundersco najmniej 2 gole 79%1 48% · X 26% · 2 26%02.11 · 01:00New England RevolutionInter Miamico najmniej 2 gole 83%1 38% · X 26% · 2 36%02.11 · 02:30Los Angeles FCMinnesotaco najmniej 2 gole 81%1 55% · X 24% · 2 21%02.11 · 03:45Portland TimbersHouston Dynamoco najmniej 2 gole 78%1 50% · X 25% · 2 25%07.11 · 22:00Inter MiamiCharlotteco najmniej 2 gole 86%1 62% · X 20% · 2 18%

Skuteczność modelu w tej lidze

22 z 28 prognoz trafionych (78,6%) · 10.09–10.09.2026 · tylko prognozy z szansą ≥ 75%. Pełne zestawienie, także w innych ligach: Rozliczenie.

Tabela 2026

#DrużynaMZRPBramkiPkt
1Nashville SC 312173 66:2370
2Vancouver Whitecaps 311678 63:3255
3Inter Miami 3115106 73:5355
4New England Revolution 3117410 51:4255
5FC Dallas 311597 58:4754
6St. Louis City 311498 56:4451
7Chicago Fire 3115610 55:4651
8San Jose Earthquakes 311399 52:4548
9Houston Dynamo 311399 41:3948
10Los Angeles FC 3212119 50:3547
11Charlotte 3113810 55:4847
12Philadelphia Union 3113711 62:5046
13Seattle Sounders 31111010 41:3943
14Colorado Rapids 3112613 42:4142
15Cincinnati 3111911 64:7142
16Orlando City 3112613 60:7242
17Los Angeles Galaxy 32101111 45:5441
18Real Salt Lake 3111614 48:4839
19New York Red Bulls 3111614 41:5639
20Columbus Crew 3111515 50:4938
21Portland Timbers 3110714 54:5837
22Toronto FC 3181211 48:5936
23New York City 3181112 45:4335
24San Diego FC 3181112 55:5835
25Minnesota 3181112 47:5535
26Austin FC 3181013 40:5734
27DC United 3171212 38:5533
28Atlanta Utd 318617 39:5430
29CF Montreal 316718 36:6225
30Sporting Kansas City 316421 37:7722

Charakter ligi w liczbach

Na mecz pada tu średnio 2,97 bramki.

Gospodarz wygrywa 46,6% spotkań, remisem kończy się 25,9%, a gość wygrywa 27,5%.

Obie drużyny trafiają do siatki w 59,8% meczów, a powyżej 2,5 bramki pada w 58,3%.

W drugiej połowie pada 55,2% wszystkich bramek — gra rozkręca się po przerwie.

Średnio 9,86 rzutów rożnych na mecz.

Sędziowie pokazują średnio 4,25 żółtych kartek na mecz.

Na podstawie 3020 meczów od 2021 roku.

Wejście do TYPOWI.PL

Zaloguj się

Analizy są otwarte. Po zalogowaniu masz swoje ulubione, zapisane analizy i dziennik prognoz.

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętam hasła · Napisz do nas

Nowe konto

Załóż konto

Konto zakłada się raz i jest bezpłatne. Wyślemy Ci list z linkiem — jedno kliknięcie i wchodzisz.

Masz już konto? Zaloguj się